خطا
  • قالبی برای نمایش موجود نیست . لطفا با سرپرست سایت تماس بگیرید

درباره ما

شرکت دانش بنیان صنعت بام گلستان از اواسط دهه 80 با بهره گيري از پشتوانه علمي و تجارب بازرگاني مديران و سهامداران، فعاليت خود را در زمينه توليد و عرضه گريدهاي متنوع عايق رطوبتي پيش ساخته (ايزوگام) ، قير تغليظ شده بشکه اي و پوششهاي ترميمي و حفاظتي پايه قيري (در فاز اول) و افزودنيهاي بتن، پوشش هاي محافظتي نما، گروت ها، انواع چسب هاي بتن و کاشي و مواد شيميايي ساختماني و صنعتي(در فاز دوم) آغاز نموده است. 
واحد تحقیق و توسعه این شرکت، متشکل از تیمی مجرب و آکادمیک فعالیت عمده خود را در بهینه سازی کیفیت و قیمت محصول و معرفی محصولات جدید با توجه به نیاز مشتریان متمرکز نموده است. لذا همواره اهداف این واحد شناسایی خواص عمومی مواد خام، تعیین مواد اولیه جایگزین و تغییر الگوی کاربرد آنها در راستای بهبود مشخصات محصولات استوار است.

بهره گيري از واحد تحقيق و توسعه پويا، واحد کنترل کيفي منظم و دقيق و خدمات فروش و پس از فروش مستمر سبب شده تا شرکت صنعت بام گلستان به عنوان توليد کننده تخصصي و جامع محصولات شيميايي ساختمان در استان گلستان به صنعت کشور معرفي گشته و طيف وسيعي از نياز پروژه هاي صنعتي از قبيل صنايع نفت و گاز، سدها، ساخت و ساز مسکن داخل کشور و کشورهاي همجوار از قبيل ترکمنستان، افغانستان، پاکستان و عراق را تامين نمايد.


خط مشی کیفیت شرکت صنعت بام گلستان 

از آنجا که دور نما و خط مشی شرکت صنعت بام گلستان بر اصول شراکت با مشتری، برآورده نمودن نیازها و افزایش رضایتمندی مصرف کنندگان استوار است، مهمترین هدف این شرکت همواره حفظ و ارتقاء کیفیت محصولات با تکیه بر نوآوری و دانش روز صنعت (R&D) و دستیابی به استانداردهای معتبر داخلی و خارجی بوده است. لذا فعالیتهای این شرکت در جهت نیل به این هدف به موارد زیر خلاصه می گردد:

   ::  کنترل کیفی محصول از طریق انجام آزمایشات مکرر و مداوم بر روی مواد اولیه و محصولات بر اساس استاندارد 3885 ایران 
   ::  ارتباط با مشتری از دیدگاه بررسی نیازهای مشتریان در راستای اصل بهبود رضایت مشتری
   ::  ایجاد چهارچوب برای تعیین و بازنگری اهداف کیفیت درون سازمان و تسهیل ارتباط برون سازمانی
   ::  استفاده از فرآیند بهبود مستمر به عنوان ابزاری در جهت بهبود کارآیی و بهره وری شرکت، بهبود رضایت مشتریان و سایر طرف های ذینفع 
   ::  تلاش در جهت اصلاح فرآیندها و ماشین آلات و نیز اقدامات پیشگیرانه و توجه به فرآیند محوری در تولیدات شرکت
   ::  برنامه ریزی بهتر تولید در جهت کاهش اتلاف زمان و افزایش کارآیی